Szukasz pracy?

Firma WOJAX System poszukuje pracowników ogólnobudowlanych do prac przy budowie domów drewnianych wykonanych w technologii szkieletowej.

Jeżeli praca z drewnem to dla Ciebie przyjemność i szukasz ciekawej pracy przy budowie domów z drewna w technologii szkieletowej zapraszamy do kontaktu z nami i przesłanie swojego CV.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie różnorodnych prac w zakładzie oraz na terenie budowy w zależności od stanowiska
  • montaż i demontaż elementów budowlanych, wykończeniowych lub instalacji
  • współpraca z innymi członkami zespołu
  • utrzymywanie porządku na stanowisku oraz dbanie o narzędzia i materiały budowlane
  • znajomość norm i przepisów dotyczących pracy na budowie

Wymagania:

  • doświadczenie i umiejętności w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży i materiałów
  • sumienność punktualność
  • wysoka kultura osobista
  • terminowość i dokładność w realizacji zleconych prac
  • mile widziane prawo jazdy kat. B lub wyższe

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w zakresie 4000-7000 zł „na rękę””
  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku na terenie zakładu oraz prace wyjazdowe na teren budowy maksymalnie 5-cio dniowe
  • umowę o pracę
  • zgrany zespół współpracowników

Poszukujemy pracowników na stanowiska

  • Pracownik produkcji
  • Monter konstrukcji drewnianych
  • Stolarz-cieśla
  • Dekarz
  • Monter elewacji
  • Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych
  • Elektryk
  • Pracownik do prac wykończeniowych
  • Pomocnik ogólnobudowlany

Procedura aplikacji

Prześlij swoje CV na adres praca424@wojax.pl z poniższym dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez WOJAX System z siedzibą w Jaczkowie.

Kontakt z nami